• Mikroprocesorowe sterowniki do kotłów C.O.
  • Mikroprocesorowe sterowniki do kotłów C.O.
  • Mikroprocesorowe sterowniki do kotłów C.O.
  • Mikroprocesorowe sterowniki do kotłów C.O.
  • Mikroprocesorowe sterowniki do kotłów C.O.
  • Mikroprocesorowe sterowniki do kotłów C.O.
  • Mikroprocesorowe sterowniki do kotłów C.O.

Serwis

Zgodnie z ogólnymi warunkami gwarancja na nasze wyroby wynosi 30 miesięcy od daty sprzedaży ale nie dłużej niz 36 miesięcy od daty produkcji. Należy zwracać uwagę na wypełnienie przez sprzedawcę karty gwarancyjnej, gdyż brak wpisu sprzedawcy może być przyczyną odmowy uznania gwarancji. Regulatory ze względu na małą wagę produktu i zgodnie z obowiązującymi przepisami, podlegają naprawom gwarancyjnym na warunkach określonych przez producenta urządzenia. Z.P.U.E. ELSTER świadczy bezpłatny serwis gwarancyjny wyłącznie w siedzibie firmy. Reklamowany wyrób należy wraz z kartą gwarancyjną przesłać pocztą na adres firmy. Firma nie zwraca kosztów w przypadku wysłania reklamowanego produktu przesyłką kurierską. Inna forma naprawy gwarancyjnej wymaga obopólnej zgody klienta i firmy ELSTER lub jej przedstawiciela.

Dane do wysyłki i numery telefonów znajdują się tutaj Kontakt. Te same zasady co powyżej dotyczą płatnych napraw pogwarancyjnych, jednak nasi serwisanci mogą dojechać do klienta po uprzednim uzgodnieniu kosztów dojazdu, które wynoszą w chwili obecnej standardowo 90 gr/km (w obie strony!). Uwaga! Serwisanci naszej firmy zajmują się wyłącznie naprawianiem regulatorów.

W celu skontaktowania się z płatnym serwisem można dzwonić również pod nr telefonu 724 413 326.

Zgłoszenia awarii i usterek sterowników

serwis@elster.w.com.pl

Na forum internetowym dostępni są nasi specjaliści, którzy odpowiedzą na Państwa pytania: http://sterowniki.w.com.pl/forum/

Kotły z podajnikiem:
537 036 777
530 205 880

Kotły zasypowe:
530 303 316
537 036 778

TELEFONICZNE ZGŁOSZENIA SERWISOWE SĄ PRZYJMOWANE
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
7.00-15.00 (MARZEC-SIERPIEŃ)
7.00-16.00 i 17.00-21.OO (WRZESIEŃ-LUTY)
DODATKOWO W OKRESIE (WRZESIEŃ-LUTY) W SOBOTY 9.00-14.00
TELEFONICZNE ZGŁOSZENIE USTERKI URZĄDZENIA NIE OBEJMUJE INSTRUKTAŻU JEGO OBSŁUGI.

Lista instalatorów certyfikowanych przez ELSTER

kliknij na województwo, aby zobaczyć szczegóły

  • Lista instalatorów/serwisantów w województwie dolnośląskim wg powiatów

    bolesławiecki

    dzierżoniowski

    głogowski

    górowski

    jaworski

    jeleniogórski

    kamiennogórski

    kłodzki

    legnicki

    lubański

    lubiński

    lwówecki

    milicki

    1. Krzysztof Żoliński 791 927 410

    m. Jelenia Góra

    m. Legnica

    m. Wałbrzych

    m. Wrocław

    1. Krzysztof Żoliński 791 927 410

    oleśnicki

    1. Krzysztof Żoliński 791 927 410

    oławski

    1. Krzysztof Żoliński 791 927 410

    polkowicki

    strzeliński

    średzki

    1. Krzysztof Żoliński 791 927 410

    świdnicki

    trzebnicki

    1. Krzysztof Żoliński 791 927 410

    wałbrzyski

    wołowski

    wrocławski

    ząbkowicki

    zgorzelecki

    złotoryjski

  • Lista instalatorów/serwisantów w kujawsko-pomorskim wg powiatów

    aleksandrowski

    1. Paweł Icikowski 600 970 824 KOWAL COWREM@gmail.com

    1a. Marcin Wojciechowski 600 970 824 KOWAL

    2. Błażej Stranc 607 883 713 / 883 924 244

    brodnicki

    1. Robert Kubiński 515 191 458 BYDGOSZCZ arturkubinski26@wp.pl

    2. Wojciech Łachacz 502 403 256 BYDGOSZCZ cieplowoy@poczta.pl

    bydgoski

    1. Robert Kubiński 515 191 458 BYDGOSZCZ arturkubinski26@wp.pl

    2. Wojciech Łachacz 502 403 256 BYDGOSZCZ cieplowoy@poczta.pl

    3. Arkadiusz Dąbrowski 664 111 777 LISI OGON serwis@ekoterma.com.pl

    4. Artur Flejter 603-863-583

    5. Janusz Pełka 697 982 885

    chełmiński

    1. Robert Kubiński 515 191 458 BYDGOSZCZ arturkubinski26@wp.pl

    2. Wojciech Łachacz 502 403 256 BYDGOSZCZ cieplowoy@poczta.pl

    golubsko-dobrzyński

    1. Robert Kubiński 515 191 458 BYDGOSZCZ arturkubinski26@wp.pl

    2. Wojciech Łachacz 502 403 256 BYDGOSZCZ cieplowoy@poczta.pl

    grudziądzki

    1. Robert Kubiński 515 191 458 BYDGOSZCZ arturkubinski26@wp.pl

    2. Wojciech Łachacz 502 403 256 BYDGOSZCZ cieplowoy@poczta.pl

    3. Arkadiusz Dąbrowski 664 111 777 LISI OGON serwis@ekoterma.com.pl

    inowrocławski

    1. Piotr Koperski 697 125 026 ROGOWO kapri70@wp.pl

    2. Adam Koperski 691 057 049 ROGOWO kapri70@wp.pl

    3. Błażej Stranc 607 883 713 / 883 924 244

    4. Artur Flejter 603-863-583 [część zachodnia powiatu]

    lipnowski

    1. Paweł Icikowski 600 970 824 KOWAL COWREM@gmail.com

    1a. Marcin Wojciechowski 600 970 824 KOWAL

    2. Mirosław Wilk 502 613 511 Włocławek biuro@wokanco.com

    mogileński

    1. Piotr Koperski 697 125 026 ROGOWO kapri70@wp.pl

    2. Adam Koperski 691 057 049 ROGOWO kapri70@wp.pl

    3. Błażej Stranc 607 883 713 / 883 924 244

    m. Bydgoszcz

    1. Robert Kubiński 515 191 458 BYDGOSZCZ arturkubinski26@wp.pl

    2. Wojciech Łachacz 502 403 256 BYDGOSZCZ cieplowoy@poczta.pl

    3. Arkadiusz Dąbrowski 664 111 777 LISI OGON serwis@ekoterma.com.pl

    4. Janusz Pełka 697 982 885

    m. Grudziądz

    m. Toruń

    1. Piotr Koperski 697 125 026 ROGOWO kapri70@wp.pl

    2. Adam Koperski 691 057 049 ROGOWO kapri70@wp.pl

    3. Arkadiusz Dąbrowski 664 111 777 LISI OGON serwis@ekoterma.com.pl

    m. Włocławek

    1. Piotr Koperski 697 125 026 ROGOWO kapri70@wp.pl

    2. Adam Koperski 691 057 049 ROGOWO kapri70@wp.pl

    nakielski

    1. Piotr Koperski 697 125 026 ROGOWO kapri70@wp.pl

    2. Adam Koperski 691 057 049 ROGOWO kapri70@wp.pl

    3. Janusz Pisarek 501 091 374 Ujście terjer@poczta.onet.pl

    4. Krzysztof Wac 502 320 595 Ujście krzysztofwac@op.pl

    5. Artur Pirsz 534 026 350 arturpirsz@wp.pl

    6. Filip Jabłoński 794 655 484 Chodzież serwis@weno.com.pl

    7. Grzegorz Szumski 600 314 032 zuh.sz.g@wp.pl

    8. Artur Flejter 603-863-583

    9. Janusz Pełka 697 982 885

    10. Adrian Szumski 785 921 003

    radziejowski

    1. Mirosław Wilk 502 613 511 Włocławek biuro@wokanco.com

    2. Błażej Stranc 607 883 713 / 883 924 244

    rypiński

    1. Piotr Koperski 697 125 026 ROGOWO kapri70@wp.pl

    2. Adam Koperski 691 057 049 ROGOWO kapri70@wp.pl

    3. Robert Kubiński 515 191 458 BYDGOSZCZ arturkubinski26@wp.pl

    4. Wojciech Łachacz 502 403 256 BYDGOSZCZ cieplowoy@poczta.pl

    sępoleński

    1. Arkadiusz Dąbrowski 664 111 777 LISI OGON serwis@ekoterma.com.pl

    2. Janusz Pisarek 501 091 374 Ujście terjer@poczta.onet.pl

    3. Artur Pirsz 534 026 350 arturpirsz@wp.pl

    4. Filip Jabłoński 794 655 484 Chodzież serwis@weno.com.pl

    5. Dariusz Majchrzak 793 031 760 Chodzież biuro@hydro-projekt.pl

    6. Grzegorz Szumski 600 314 032 zuh.sz.g@wp.pl

    7. Janusz Wielewski 693 752 167

    świecki

    1. Arkadiusz Dąbrowski 664 111 777 LISI OGON serwis@ekoterma.com.pl

    toruński

    1. Paweł Icikowski 600 970 824 KOWAL COWREM@gmail.com

    1a. Marcin Wojciechowski 600 970 824 KOWAL

    2. Arkadiusz Dąbrowski 664 111 777 LISI OGON serwis@ekoterma.com.pl

    tucholski

    1. Arkadiusz Dąbrowski 664 111 777 LISI OGON serwis@ekoterma.com.pl

    2. Janusz Pisarek 501 091 374 Ujście terjer@poczta.onet.pl

    3. Krzysztof Wac 502 320 595 Ujście krzysztofwac@op.pl

    4. Artur Pirsz 534 026 350 arturpirsz@wp.pl

    5. Filip Jabłoński 794 655 484 Chodzież serwis@weno.com.pl

    wąbrzeski

    1. Robert Kubiński 515 191 458 BYDGOSZCZ arturkubinski26@wp.pl

    2. Wojciech Łachacz 502 403 256 BYDGOSZCZ cieplowoy@poczta.pl

    włocławski

    1. Paweł Icikowski 600 970 824 KOWAL COWREM@gmail.com

    1a. Marcin Wojciechowski 600 970 824 KOWAL

    2. Mirosław Wilk 502 613 511 Włocławek biuro@wokanco.com

    3. Błażej Stranc 607 883 713 / 883 924 244

    żniński

    1. Piotr Koperski 697 125 026 ROGOWO kapri70@wp.pl

    2. Adam Koperski 691 057 049 ROGOWO kapri70@wp.pl

    3. Artur Flejter 603-863-583

    4. Janusz Pełka 697 982 885

  • Lista instalatorów/serwisantów w lubelskim wg powiatów

    bialski

    biłgorajski

    chełmski

    1. Łukasz Myśliwiec 607 600 262

    hrubieszowski

    1. Adam Kotowoda 723 002 011

    janowski

    krasnostawski

    kraśnicki

    1. Łukasz Kowalik 609 239 279

    lubartowski

    1. Paweł Mącik 504 267 388

    lubelski

    1. Łukasz Kowalik 609 239 279

    łęczyński

    1. Łukasz Myśliwiec 607 600 262

    łukowski

    m. Biała Podlaska

    m. Chełm

    m. Lublin

    1. Paweł Mącik 504 267 388

    m. Zamość

    opolski

    1. Łukasz Kowalik 609 239 279

    parczewski

    puławski

    1. Paweł Mącik 504 267 388

    radzyński

    rycki

    świdnicki

    1. Łukasz Kowalik 609 239 279

    2. Łukasz Myśliwiec 607 600 262

    3. Paweł Mącik 504 267 388

    tomaszowski

    włodawski

    1. Łukasz Myśliwiec 607 600 262

    zamojski

  • Lista instalatorów/serwisantów w województwie lubuskim wg powiatów

    gorzowski

    1. Mariusz Stecki 604 793 512

    krośnieński

    międzyrzecki

    1. Rafał Klepacki 507 113 190 Czarnków rklepacki@gmail.com

    2. Mariusz Garstka 501 175 544 Czarnków insbud.czarnków@wp.pl

    3. Waldemar Wąsowicz 608 372 442

    4. Jacek Woźniczka 601 617 595

    5. Jarosław Litka 501 544 686

    m. Gorzów Wielkopolski

    1. Mariusz Stecki 604 793 512

    m. Zielona Góra

    nowosolski

    słubicki

    strzelecko-drezdenecki

    1. Rafał Klepacki 507 113 190 Czarnków rklepacki@gmail.com

    2. Mariusz Garstka 501 175 544 Czarnków insbud.czarnków@wp.pl

    3. Marcin Federowski 725 789 242

    4. Rafał Dura 724 787 631

    5. Sławomir Pietrzak 501 176 882

    sulęciński

    1. Waldemar Wąsowicz 608 372 442

    2. Jacek Woźniczka 601 617 595

    3. Jarosław Litka 501 544 686

    świebodziński

    1. Waldemar Wąsowicz 608 372 442

    2. Jacek Woźniczka 601 617 595

    3. Jarosław Litka 501 544 686

    wschowski

    zielonogórski

    żagański

    żarski

    strzelecko-krajeński

    1. Mariusz Stecki 604 793 512

  • Lista instalatorów/serwisantów w województwie łódzkim wg powiatów

    bełchatowski

    1. Bartłomiej Książczyk 502734416

    2. Marcin Pechta 605947257

    3. Sławomir Sowiak 61958182

    4. Tomasz Kosakowski 501 632 850 (BK Business)
    Zbigniew Parada 663944909 (BK Business)
    Sylwester Mirowski 504499669 (BK Business)

    5. Artur Czubak 693 232 618 Łódź biuro@wik-bud.eu

    6. Konrad Rokoszny 509 302 295 Czarnocin p.h.u.J.Rokoszna@onet.pl

    brzeziński

    1. Piotr Ratke 513 132 103 Ozorków piorat17@o2.pl

    2. Marcin Gadulski 502 117 030 Grotniki hydromarozo@wp.pl

    3. Artur Czubak 693 232 618 Łódź biuro@wik-bud.eu

    4. Dominik Białobrzeski 721 086 978 Biała Rawska
    Marcin Białobrzeski 667 348 905 Biała Rawska
    zhu@opoczta.pl

    5. Jarosław Roszewski 509 442 950 Łódź sklep@phu-prestige.com.pl

    kutnowski

    1. Tomasz Augustyniak 668 026 901 Gostynin hydrosan.gostynin@neostrada.pl

    2. Piotr Ratke 513 132 103 Ozorków piorat17@o2.pl

    3. Marcin Gadulski 502 117 030 Grotniki hydromaro20@wp.pl

    łaski

    1. Bartłomiej Książczyk 502734416

    2. Grzegorz Goździk 609102045

    3. Marcin Pechta 605947257

    4. Sławomir Sowiak 61958182

    5.Tomasz Kosakowski 501 632 850 (BK Business)
    Zbigniew Parada 663944909 (BK Business)
    Sylwester Mirowski 504499669 (BK Business)

    6. Artur Czubak 693 232 618 Łódź biuro@wik-bud.eu

    7. Tomasz Grenda 692 342 452 Zduńska Wola hydraulikzd@wp.pl

    8. Jarosław Roszewski 509 442 950 Łódź sklep@phu-prestige.com.pl

    łęczycki

    1. Piotr Ratke 513 132 103 Ozorków piorat17@o2.pl

    2. Marcin Gadulski 502 117 030 Grotniki hydromaro20@wp.pl

    łowicki

    1. Tomasz Augustyniak 668 026 901 Gostynin hydrosan.gostynin@neostrada.pl

    łódzki wschodni

    1. Piotr Ratke 513 132 103 Ozorków piorat17@o2.pl

    2. Marcin Gadulski 502 117 030 Grotniki hydromaro20@wp.pl

    3. Artur Czubak 693 232 618 Łódź biuro@wik-bud.eu

    4. Jarosław Roszewski 509 442 950 Łódź sklep@phu-prestige.com.pl

    m. Łódź

    1. Piotr Ratke 513 132 103 Ozorków piorat17@o2.pl

    2. Marcin Gadulski 502 117 030 Grotniki hydromaro20@wp.pl

    3. Artur Czubak 693 232 618 Łódź biuro@wik-bud.eu

    4. Jarosław Roszewski 509 442 950 Łódź sklep@phu-prestige.com.pl

    m. Piotrków Trybunalski

    1. Konrad Rokoszny 509 302 295 Czarnocin p.h.u.J.Rokoszna@onet.pl

    m. Skierniewice

    opoczyński

    1. Dominik Białobrzeski 721 086 978 Biała Rawska
    Marcin Białobrzeski 667 348 905 Biała Rawska
    zhu@opoczta.pl

    pabianicki

    1. Grzegorz Goździk 609102045

    2. Marcin Pechta 605947257

    3. Tomasz Kosakowski 501 632 850 (BK Business)
    Zbigniew Parada 663944909 (BK Business)
    Sylwester Mirowski 504499669 (BK Business)

    4. Piotr Ratke 513 132 103 Ozorków piorat17@o2.pl

    5. Marcin Gadulski 502 117 030 Grotniki hydromaro20@wp.pl

    6. Artur Czubak 693 232 618 Łódź biuro@wik-bud.eu

    7. Jarosław Roszewski 509 442 950 Łódź sklep@phu-prestige.com.pl

    pajęczański

    1. Bartłomiej Książczyk 502734416

    2. Piotr Wieczorek 502993136

    3. Marcin Pechta 605947257

    4. Sławomir Sowiak 61958182

    piotrkowski

    1. Bartłomiej Książczyk 502734416

    2. Piotr Wieczorek 502993136

    3. Marcin Pechta 605947257

    4. Dominik Białobrzeski 721 086 978 Biała Rawska
    Marcin Białobrzeski 667 348 905 Biała Rawska
    zhu@opoczta.pl

    5. Konrad Rokoszny 509 302 295 Czarnocin p.h.u.J.Rokoszna@onet.pl

    poddębicki

    1. Piotr Ratke 513 132 103 Ozorków piorat17@o2.pl

    2. Marcin Gadulski 502 117 030 Grotniki hydromaro20@wp.pl

    3. Tomasz Grenda 692 342 452 Zduńska Wola hydraulikzd@wp.pl

    4. Jarosław Roszewski 509 442 950 Łódź sklep@phu-prestige.com.pl

    radomszczański

    1. Piotr Wieczorek 502993136

    2. Marcin Pechta 605947257

    rawski

    1. Dominik Białobrzeski 721 086 978 Biała Rawska
    Marcin Białobrzeski 667 348 905 Biała Rawska
    zhu@opoczta.pl

    sieradzki

    1. Bartłomiej Książczyk 502734416

    2. Grzegorz Goździk 609102045

    3. Tomasz Kosakowski 501 632 850 (BK Business)
    Zbigniew Parada 663944909 (BK Business)
    Sylwester Mirowski 504499669 (BK Business)

    4. Tomasz Grenda 692 342 452 Zduńska Wola hydraulikzd@wp.pl

    skierniewicki

    1. Dominik Białobrzeski 721 086 978 Biała Rawska
    Marcin Białobrzeski 667 348 905 Biała Rawska
    zhu@opoczta.pl

    tomaszowski

    1. Dominik Białobrzeski 721 086 978 Biała Rawska
    Marcin Białobrzeski 667 348 905 Biała Rawska
    zhu@opoczta.pl

    2. Konrad Rokoszny 509 302 295 Czarnocin p.h.u.J.Rokoszna@onet.pl

    wieluński

    1. Bartłomiej Książczyk 502734416

    2. Marcin Pechta 605947257

    3. Tomasz Kosakowski 501 632 850 (BK Business)
    Zbigniew Parada 663944909 (BK Business)
    Sylwester Mirowski 504499669 (BK Business)

    4. Tomasz Grenda 692 342 452 Zduńska Wola hydraulikzd@wp.pl

    wieruszowski

    1. Grzegorz Goździk 609102045

    zduńskowolski

    1. Grzegorz Goździk 609102045

    2. Sławomir Sowiak 61958182

    3. Tomasz Kosakowski 501 632 850 (BK Business)
    Zbigniew Parada 663944909 (BK Business)
    Sylwester Mirowski 504499669 (BK Business)

    4. Piotr Ratke 513 132 103 Ozorków piorat17@o2.pl

    5. Marcin Gadulski 502 117 030 Grotniki hydromaro20@wp.pl

    6. Tomasz Grenda 692 342 452 Zduńska Wola hydraulikzd@wp.pl

    zgierski

    1. Piotr Ratke 513 132 103 Ozorków piorat17@o2.pl

    2. Marcin Gadulski 502 117 030 Grotniki hydromaro20@wp.pl

    3. Jarosław Roszewski 509 442 950 Łódź sklep@phu-prestige.com.pl

  • Lista instalatorów/serwisantów w województwie małopolskim wg powiatów

  • Lista instalatorów/serwisantów w województwie mazowieckim wg powiatów

    białobrzeski

    ciechanowski

    1. Mirosław Sekuła 728 982 939

    2. Zbigniew Kuchciński 602 877 320

    3. Dawid Górski 798 493 421

    garwoliński

    gostyniński

    1. Paweł Icikowski 600 970 824 KOWAL COWREM@gmail.com

    1a. Marcin Wojciechowski 600 970 824 KOWAL

    2. Tomasz Augustyniak 668 026 901 Gostynin hydrosan.gostynin@neostrada.pl

    grodziski

    1. Maciej Kalinowski 531 693 246

    2. Robert Iwanowicz 506 851 239

    3. Piotr Nowak 505 099 821

    4. Michał Jurczak 600 247 016

    grójecki

    1. Dominik Białobrzeski 721 086 978 Biała Rawska

    2. Marcin Białobrzeski 667 348 905 Biała Rawska

    3. Piotr Nowak 505 099 821

    4. Marcin Grochowski 603 589 940 / 697 978 097

    5. Michał Jurczak 600 247 016

    kozienicki

    legionowski

    1. Piotr Nowak 505 099 821

    2. Tomasz Turczyński 501 513 598

    lipski

    łosicki

    1. Witold Pękacz 600 811 056

    makowski

    miński

    1. Łukasz Żurawicki 531 505 113

    2. Tomasz Skwara 605 404 207

    mławski

    1. Mirosław Sekuła 728 982 939

    2. Rafał Piotrowicz 501 255 256

    m. Ostrołęka

    m. Płock

    1. Mirosław Wilk 502 613 511 biuro@wokanco.com

    2. Tomasz Augustyniak 668 026 901 Gostynin hydrosan.gostynin@neostrada.pl

    m. Radom

    m. Siedlce

    m. Warszawa

    1. Piotr Nowak 505 099 821

    2. Marcin Grochowski 603 589 940 / 697 978 097

    nowodworski

    1. Tomasz Turczyński 501 513 598

    2. Zbigniew Kuchciński 602 877 320

    3. Dawid Górski 798 493 421

    ostrołęcki

    1. Jarosław Gadomski 600 476 120

    2. Piotr Abramczyk 694 570 292

    3. Dariusz Wilga 698 858 781

    ostrowski

    1. Witold Pękacz 600 811 056

    otwocki

    1. Piotr Nowak 505 099 821

    2. Marcin Grochowski 603 589 940 / 697 978 097

    piaseczyński

    1. Piotr Nowak 505 099 821

    2. Marcin Grochowski 603 589 940 / 697 978 097

    płocki

    1. Paweł Icikowski 600 970 824 KOWAL COWREM@gmail.com

    1a. Marcin Wojciechowski 600 970 824 KOWAL

    2. Mirosław Wilk 502 613 511 biuro@wokanco.com

    3. Tomasz Augustyniak 668 026 901 Gostynin hydrosan.gostynin@neostrada.pl

    4. Zbigniew Kuchciński 602 877 320

    5. Dawid Górski 798 493 421

    płoński

    1. Tomasz Turczyński 501 513 598

    2. Mirosław Sekuła 728 982 939

    3. Zbigniew Kuchciński 602 877 320

    4. Dawid Górski 798 493 421

    pruszkowski

    1. Maciej Kalinowski 531 693 246

    2. Robert Iwanowicz 506 851 239

    3. Michał Jurczak 600 247 016

    przasnyski

    1. Mirosław Sekuła 728 982 939

    przysuski

    pułtuski

    1. Tomasz Turczyński 501 513 598

    2. Zbigniew Kuchciński 602 877 320

    3. Dawid Górski 798 493 421

    radomski

    siedlecki

    1. Łukasz Żurawicki 531 505 113

    2. Witold Pękacz 600 811 056

    sierpecki

    1. Paweł Icikowski 600 970 824 KOWAL COWREM@gmail.com

    1a. Marcin Wojciechowski 600 970 824 KOWAL

    2. Mirosław Sekuła 728 982 939

    sochaczewski

    1. Tomasz Augustyniak 668 026 901 Gostynin hydrosan.gostynin@neostrada.pl

    2. Maciej Kalinowski 531 693 246

    3. Robert Iwanowicz 506 851 239

    sokołowski

    1. Łukasz Żurawicki 531 505 113

    2. Witold Pękacz 600 811 056

    szydłowiecki

    warszawski zachodni

    1. Maciej Kalinowski 531 693 246

    2. Robert Iwanowicz 506 851 239

    3. Michał Jurczak 600 247 016

    4. Zbigniew Kuchciński 602 877 320

    5. Dawid Górski 798 493 421

    węgrowski

    1. Łukasz Żurawicki 531 505 113

    2. Witold Pękacz 600 811 056

    3. Tomasz Skwara 605 404 207

    wołomiński

    1. Łukasz Żurawicki 531 505 113

    2. Tomasz Skwara 605 404 207

    wyszkowski

    zwoleński

    żuromiński

    1. Mirosław Sekuła 728 982 939

    2. Rafał Piotrowicz 501 255 256

    żyrardowski

    1. Paweł Icikowski 600 970 824 KOWAL COWREM@gmail.com

    1a. Marcin Wojciechowski 600 970 824 KOWAL

    2. Dominik Białobrzeski 721 086 978 Biała Rawska
    Marcin Białobrzeski 667 348 905 Biała Rawska
    zhu@opoczta.pl

    3. Maciej Kalinowski 531 693 246

    4. Robert Iwanowicz 506 851 239

    5. Piotr Nowak 505 099 821

    6. Michał Jurczak 600 247 016

  • Lista instalatorów/serwisantów w województwie opolskim wg powiatów

  • Lista instalatorów/serwisantów w województwie podkarpackim wg powiatów

  • Lista instalatorów/serwisantów w województwie podlaskim wg powiatów

    augustowski

    białostocki

    1. Przemysław Pawełko 506 339 976

    2. Adam Kalinowski 607 336 758

    3. Nieciecki Bogusław 609 758 958

    4. Jarosław Dąbrowski 690 179 110

    5. Władysław Babińczuk 606 626 942

    6. Antoni Bolesta 517 038 422

    bielski

    1. Jarosław Dąbrowski 690 179 110

    grajewski

    1. Mariusz Rosłon 790 794 838

    hajnowski

    1. Władysław Babińczuk 606 626 942

    kolneński

    łomżyński

    moniecki

    1. Mariusz Rosłon 790 794 838

    m. Białystok

    1. Przemysław Pawełko 506 339 976

    2. Adam Kalinowski 607 336 758

    3. Mariusz Rosłon 790 794 838

    4. Nieciecki Bogusław 609 758 958

    5. Jarosław Dąbrowski 690 179 110

    6. Władysław Babińczuk 606 626 942

    7. Antoni Bolesta 517 038 422

    m. Łomża

    m. Suwałki

    sejneński

    siemiatycki

    1. Jarosław Dąbrowski 690 179 110

    sokólski

    1. Mariusz Rosłon 790 794 838

    suwalski

    wysokomazowiecki

    zambrowski

  • Lista instalatorów/serwisantów w województwie pomorskim wg powiatów

    bytowski

    1. Wojciech Hejmowski 602 440 566

    2. Piotr Szulist 691 305 973

    3. Zbigniew Zaorski 602 743 481

    4. Jarosław Sikora 791 497 897

    5. Tomasz Flisik 58 685 94 90 / 603 923 305

    6. Damian Dalecki 792 584 781

    chojnicki

    1. Wojciech Hejmowski 602 440 566

    2. Piotr Szulist 691 305 973

    3. Zbigniew Zaorski 602 743 481

    4. Jarosław Sikora 791 497 897

    5. Janusz Wielewski 693 752 167

    człuchowski

    1. Wojciech Hejmowski 602 440 566

    2. Piotr Szulist 691 305 973

    3. Zbigniew Zaorski 602 743 481

    4. Jarosław Sikora 791 497 897

    5. Grzegorz Szumski 600 314 032 zuh.sz.g@wp.pl

    6. Janusz Wielewski 693 752 167

    gdański

    1. Wojciech Hejmowski 602 440 566

    2. Piotr Szulist 691 305 973

    3. Zbigniew Zaorski 602 743 481

    4. Jarosław Sikora 791 497 897

    5. Tomasz Flisik 58 685 94 90 / 603 923 305

    6. Damian Dalecki 792 584 781

    7. Jacek Grzona 509 925 490

    8. Maciej Janczała 722 011 819

    9. Grzegorz Szrejder 601 373 388

    kartuski

    1. Wojciech Hejmowski 602 440 566

    2. Piotr Szulist 691 305 973

    3. Zbigniew Zaorski 602 743 481

    4. Jarosław Sikora 791 497 897

    5. Tomasz Flisik 58 685 94 90 / 603 923 305

    6. Damian Dalecki 792 584 781

    7. Maciej Janczała 722 011 819

    8. Grzegorz Szrejder 601 373 388

    kościerski

    1. Wojciech Hejmowski 602 440 566

    2. Piotr Szulist 691 305 973

    3. Zbigniew Zaorski 602 743 481

    4. Jarosław Sikora 791 497 897

    5. Tomasz Flisik 58 685 94 90 / 603 923 305

    6. Damian Dalecki 792 584 781

    7. Jacek Grzona 509 925 490

    8. Maciej Janczała 722 011 819

    kwidzyński

    1. Wojciech Hejmowski 602 440 566

    2. Piotr Szulist 691 305 973

    3. Zbigniew Zaorski 602 743 481

    4. Jarosław Sikora 791 497 897

    lęborski

    1. Wojciech Hejmowski 602 440 566

    2. Piotr Szulist 691 305 973

    3. Zbigniew Zaorski 602 743 481

    4. Jarosław Sikora 791 497 897

    5. Tomasz Flisik 58 685 94 90 / 603 923 305

    6. Damian Dalecki 792 584 781

    malborski

    1. Wojciech Hejmowski 602 440 566

    2. Piotr Szulist 691 305 973

    3. Zbigniew Zaorski 602 743 481

    4. Jarosław Sikora 791 497 897

    m. Gdańsk

    1. Wojciech Hejmowski 602 440 566

    2. Piotr Szulist 691 305 973

    3. Zbigniew Zaorski 602 743 481

    4. Jarosław Sikora 791 497 897

    5. Tomasz Flisik 58 685 94 90 / 603 923 305

    6. Damian Dalecki 792 584 781

    7. Jacek Grzona 509 925 490

    8. Maciej Janczała 722 011 819

    m. Gdynia

    1. Wojciech Hejmowski 602 440 566

    2. Piotr Szulist 691 305 973

    3. Zbigniew Zaorski 602 743 481

    4. Jarosław Sikora 791 497 897

    5. Tomasz Flisik 58 685 94 90 / 603 923 305

    6. Damian Dalecki 792 584 781

    7. Jacek Grzona 509 925 490

    m. Słupsk

    1. Wojciech Hejmowski 602 440 566

    2. Piotr Szulist 691 305 973

    3. Zbigniew Zaorski 602 743 481

    4. Jarosław Sikora 791 497 897

    m. Sopot

    1. Wojciech Hejmowski 602 440 566

    2. Piotr Szulist 691 305 973

    3. Zbigniew Zaorski 602 743 481

    4. Jarosław Sikora 791 497 897

    5. Tomasz Flisik 58 685 94 90 / 603 923 305

    6. Damian Dalecki 792 584 781

    7. Jacek Grzona 509 925 490

    nowodworski

    1. Wojciech Hejmowski 602 440 566

    2. Piotr Szulist 691 305 973

    3. Zbigniew Zaorski 602 743 481

    4. Jarosław Sikora 791 497 897

    pucki

    1. Wojciech Hejmowski 602 440 566

    2. Piotr Szulist 691 305 973

    3. Zbigniew Zaorski 602 743 481

    4. Jarosław Sikora 791 497 897

    5. Jacek Grzona 509 925 490

    słupski

    1. Wojciech Hejmowski 602 440 566

    2. Piotr Szulist 691 305 973

    3. Zbigniew Zaorski 602 743 481

    4. Jarosław Sikora 791 497 897

    starogardzki

    1. Wojciech Hejmowski 602 440 566

    2. Piotr Szulist 691 305 973

    3. Zbigniew Zaorski 602 743 481

    4. Jarosław Sikora 791 497 897

    5. Maciej Janczała 722 011 819

    6. Grzegorz Szrejder 601 373 388

    sztumski

    1. Wojciech Hejmowski 602 440 566

    2. Piotr Szulist 691 305 973

    3. Zbigniew Zaorski 602 743 481

    4. Jarosław Sikora 791 497 897

    tczewski

    1. Wojciech Hejmowski 602 440 566

    2. Piotr Szulist 691 305 973

    3. Zbigniew Zaorski 602 743 481

    4. Jarosław Sikora 791 497 897

    5. Jacek Grzona 509 925 490

    6. Maciej Janczała 722 011 819

    7. Grzegorz Szrejder 601 373 388

    wejherowski

    1. Wojciech Hejmowski 602 440 566

    2. Piotr Szulist 691 305 973

    3. Zbigniew Zaorski 602 743 481

    4. Jarosław Sikora 791 497 897

    5. Tomasz Flisik 58 685 94 90 / 603 923 305

    6. Damian Dalecki 792 584 781

    7. Jacek Grzona 509 925 490

  • Lista instalatorów/serwisantów w województwie śląskim wg powiatów

  • Lista instalatorów/serwisantów w województwie świętokrzyskim wg powiatów

    buski

    1. Augustyn Pycia 603 190 277

    2. Marcin Paluch 517 113 174

    3. Daniel Klasiński 604 599 717

    4. Andrzej Kopeć 604 598 271

    5. Andrzej Koźmiński 608 854 873

    6. Paweł Kwieć 691 158 241

    7. Damian Klasiński 517 538 236

    8. Henryk Chuchacz 511 680 808

    9. Mieczysław Cygan 607 689 917

    jędrzejowski

    1. Piotr Wieczorek 502993136

    2. Daniel Klasiński 604 599 717

    3. Damian Klasiński 517 538 236

    kazimierski

    1. Augustyn Pycia 603 190 277

    2. Marcin Paluch 517 113 174

    3. Andrzej Kopeć 604 598 271

    4. Andrzej Koźmiński 608 854 873

    5. Damian Klasiński 517 538 236

    6. Henryk Chuchacz 511 680 808

    7. Mieczysław Cygan 607 689 917

    kielecki

    1. Augustyn Pycia 603 190 277

    2. Marcin Paluch 517 113 174

    3. Daniel Klasiński 604 599 717

    konecki

    m. Kielce

    1. Andrzej Kopeć 604 598 271

    2. Andrzej Koźmiński 608 854 873

    3. Damian Klasiński 517 538 236

    4. Henryk Chuchacz 511 680 808

    opatowski

    1. Paweł Kwieć 691 158 241

    ostrowiecki

    pińczowski

    1. Augustyn Pycia 603 190 277

    2. Marcin Paluch 517 113 174

    3. Daniel Klasiński 604 599 717

    4. Andrzej Kopeć 604 598 271

    5. Andrzej Koźmiński 608 854 873

    6. Damian Klasiński 517 538 236

    7. Henryk Chuchacz 511 680 808

    8. Mieczysław Cygan 607 689 917

    sandomierski

    1. Paweł Kwieć 691 158 241

    skarżyski

    starachowicki

    staszowski

    1. Augustyn Pycia 603 190 277

    2. Marcin Paluch 517 113 174

    3. Andrzej Kopeć 604 598 271

    4. Andrzej Koźmiński 608 854 873

    5. Paweł Kwieć 691 158 241

    6. Henryk Chuchacz 511 680 808

    7. Mieczysław Cygan 607 689 917

    włoszczowski

    1. Piotr Wieczorek 502993136

  • Lista instalatorów/serwisantów w województwie warminsko-mazurskim wg powiatów

    bartoszycki

    braniewski

    działdowski

    1. Mirosław Sekuła 728 982 939

    2. Rafał Piotrowicz 501 255 256

    elbląski

    ełcki

    giżycki

    gołdapski

    iławski

    1. Mirosław Sekuła 728 982 939

    kętrzyński

    1. Paweł Obrębski 660 689 988

    lidzbarski

    1. Jan Najduch 602 363 049

    2. Mariusz Najduch 602 363 049

    3. Jakub Arnst 609 947 346

    4. Artur Zajma 665 280 605

    5. Bogdan Nowek 695 419 144

    7. Paweł Obrębski 660 689 988

    mrągowski

    1. Paweł Obrębski 660 689 988

    m. Elbląg

    m. Olsztyn

    nidzicki

    1. Mirosław Sekuła 728 982 939

    2. Rafał Piotrowicz 501 255 256

    nowomiejski

    1. Mirosław Sekuła 728 982 939

    olecki

    olsztyński

    1. Jan Najduch 602 363 049

    2. Mariusz Najduch 602 363 049

    3. Jakub Arnst 609 947 346

    4. Artur Zajma 665 280 605

    5. Rafał Piotrowicz 501 255 256

    6. Bogdan Nowek 695 419 144

    7. Paweł Obrębski 660 689 988

    ostródzki

    1. Mirosław Sekuła 728 982 939

    2. Jan Najduch 602 363 049

    3. Mariusz Najduch 602 363 049

    4. Jakub Arnst 609 947 346

    5. Artur Zajma 665 280 605

    piski

    szczycieński

    1. Jan Najduch 602 363 049

    2. Mariusz Najduch 602 363 049

    3. Jakub Arnst 609 947 346

    4. Artur Zajma 665 280 605

    5. Rafał Piotrowicz 501 255 256

    6. Bogdan Nowek 695 419 144

    7. Paweł Obrębski 660 689 988

    węgorzewski

  • Lista instalatorów/serwisantów w województwie wielkopolskim wg powiatów

    chodzieski

    1. Artur Pirsz 534 026 350 arturpirsz@wp.pl

    2. Filip Jabłoński 794 655 484 Chodzież serwis@weno.com.pl

    3. Dariusz Majchrzak 793 031 760 Chodzież biuro@hydro-projekt.pl

    4. Rafał Molski 603 127 422

    5. Marcin Klofik 660 176 677

    6. Karol Romanów 793 722 881

    czarnkowsko-trzcianecki

    1. Janusz Pisarek 501 091 374 Ujście terjer@poczta.onet.pl

    2. Krzysztof Wac 502 320 595 Ujście krzysztofwac@op.pl

    3. Rafał Klepacki 507 113 190 Czarnków rklepacki@gmail.com

    4. Mariusz Garstka 501 175 544 Czarnków insbud.czarnków@wp.pl

    5. Dariusz Majchrzak 793 031 760 Chodzież biuro@hydro-projekt.pl

    6. Marcin Federowski 725 789 242

    7. Rafał Molski 603 127 422

    8. Marcin Klofik 660 176 677

    9. Przemysław Laszuk 606 957 531

    10. Rafał Dura 724 787 631

    11. Roman Sołtysiak 600 825 115

    12. Sławomir Pietrzak 501 176 882

    gnieźnieński

    1. Piotr Koperski 697 125 026 ROGOWO kapri70@wp.pl

    2. Adam Koperski 691 057 049 ROGOWO kapri70@wp.pl

    3. Janusz Pełka 697 982 885

    gostyński

    1.Eugeniusz Kruk 603 755 169 e.kruk@plusnet.pl

    2. Ireneusz Krysman 601 932 458 ireneusz.krysman@biznes.plus.pl

    3. Grzegorz Roszak 603-499-333

    4. Dawid Kalisz 605-658-266

    grodziski

    1.Eugeniusz Kruk 603 755 169 e.kruk@plusnet.pl

    2. Ireneusz Krysman 601 932 458 ireneusz.krysman@biznes.plus.pl

    3. Piotr Rybarski GAZMONT 604 237 839/(61)4431602 gazmont@gazmont.com.pl

    4. Hubert Wower WOWER  Instalatorstwo Wod-Kan C.O Ślusarstwo i Kotlarstwo 783 985 325 hubertwower@o2.pl

    5. Ryszard Rybarski  ROB GAZ 602 709 981 krzysztofrybarski@vp.pl

    6. Mariusz Łakomy 601 524 227 mariuszlakomy@interia.pl

    7. Bartosz Gromek 696-084-946

    jarociński

    1. Grzegorz Roszak 603-499-333

    2. Andrzej Piasecki 609 235 250

    kaliski

    1. Radosław BRDAK 666 014 415

    2. Bartosz RACZ 781 781 612

    3. Przemysław JANICKI 62 738 35 14

    4. Janusz DRYMEL 62 738 35 14

    5. Tomasz LEŚNY 62 738 35 14

    6. Dawid Jędraszczyk 609 974 530

    7. Andrzej Piasecki 609 235 250

    kępiński

    1. Tomasz Grenda 692 342 452 Zduńska Wola hydraulikzd@wp.pl

    2. Radosław BRDAK 666 014 415

    3. Bartosz RACZ 781 781 612

    4. Przemysław JANICKI 62 738 35 14

    5. Janusz DRYMEL 62 738 35 14

    6. Tomasz LEŚNY 62 738 35 14

    7. Dawid Jędraszczyk 609 974 530

    8. Krzysztof Żoliński 791 927 410

    kolski

    1. Damian Staszak 698-005-115

    koniński

    1. Błażej Stranc 607 883 713 / 883 924 244

    2. Damian Staszak 698-005-115

    kościański

    1.Eugeniusz Kruk 603 755 169 e.kruk@plusnet.pl

    2. Ireneusz Krysman 601 932 458 ireneusz.krysman@biznes.plus.pl

    3. Piotr Rybarski GAZMONT 604 237 839/(61)4431602 gazmont@gazmont.com.pl

    4. Hubert Wower WOWER  Instalatorstwo Wod-Kan C.O Ślusarstwo i Kotlarstwo 783 985 325 hubertwower@o2.pl

    5. Ryszard Rybarski  ROB GAZ 602 709 981 krzysztofrybarski@vp.pl

    6. Mariusz Łakomy 601 524 227 mariuszlakomy@interia.pl

    7. Dawid Kalisz 605-658-266

    krotoszyński

    1. Radosław BRDAK 666 014 415

    2. Bartosz RACZ 781 781 612

    3. Przemysław JANICKI 62 738 35 14

    4. Janusz DRYMEL 62 738 35 14

    5. Tomasz LEŚNY 62 738 35 14

    6. Dawid Jędraszczyk 609 974 530

    7. Grzegorz Roszak 603-499-333

    8. Andrzej Piasecki 609 235 250

    leszczyński

    1.Eugeniusz Kruk 603 755 169 e.kruk@plusnet.pl

    2. Ireneusz Krysman 601 932 458 ireneusz.krysman@biznes.plus.pl

    3. Piotr Rybarski GAZMONT 604 237 839/(61)4431602 gazmont@gazmont.com.pl

    4. Hubert Wower WOWER  Instalatorstwo Wod-Kan C.O Ślusarstwo i Kotlarstwo 783 985 325 hubertwower@o2.pl

    5. Ryszard Rybarski  ROB GAZ 602 709 981 krzysztofrybarski@vp.pl

    6. Mariusz Łakomy 601 524 227 mariuszlakomy@interia.pl

    międzychodzki

    1. Rafał Klepacki 507 113 190 Czarnków rklepacki@gmail.com

    2. Mariusz Garstka 501 175 544 Czarnków insbud.czarnków@wp.pl

    3. Bartosz Gromek 696-084-946

    m. Leszno

    1.Eugeniusz Kruk 603 755 169 e.kruk@plusnet.pl

    2. Ireneusz Krysman 601 932 458 ireneusz.krysman@biznes.plus.pl

    3. Piotr Rybarski GAZMONT 604 237 839/(61)4431602 gazmont@gazmont.com.pl

    4. Hubert Wower WOWER  Instalatorstwo Wod-Kan C.O Ślusarstwo i Kotlarstwo 783 985 325 hubertwower@o2.pl

    5. Ryszard Rybarski  ROB GAZ 602 709 981 krzysztofrybarski@vp.pl

    6. Mariusz Łakomy 601 524 227 mariuszlakomy@interia.pl

    m. Poznań

    1. Piotr Rybarski GAZMONT 604 237 839/(61)4431602 gazmont@gazmont.com.pl

    2. Hubert Wower WOWER  Instalatorstwo Wod-Kan C.O Ślusarstwo i Kotlarstwo 783 985 325 hubertwower@o2.pl

    3. Ryszard Rybarski  ROB GAZ 602 709 981 krzysztofrybarski@vp.pl

    4. Mariusz Łakomy 601 524 227 mariuszlakomy@interia.pl

    m. Kalisz

    m. Konin

    nowotomyski

    1. Piotr Rybarski GAZMONT 604 237 839/(61)4431602 gazmont@gazmont.com.pl

    2. Hubert Wower WOWER  Instalatorstwo Wod-Kan C.O Ślusarstwo i Kotlarstwo 783 985 325 hubertwower@o2.pl

    3. Ryszard Rybarski  ROB GAZ 602 709 981 krzysztofrybarski@vp.pl

    4. Mariusz Łakomy 601 524 227 mariuszlakomy@interia.pl

    5. Bartosz Gromek 696-084-946

    obornicki

    1. Janusz Pisarek 501 091 374 Ujście terjer@poczta.onet.pl

    2. Krzysztof Wac 502 320 595 Ujście krzysztofwac@op.pl

    3. Artur Pirsz 534 026 350 arturpirsz@wp.pl

    4. Filip Jabłoński 794 655 484 Chodzież serwis@weno.com.pl

    5. Rafał Klepacki 507 113 190 Czarnków rklepacki@gmail.com

    6. Mariusz Garstka 501 175 544 Czarnków insbud.czarnków@wp.pl

    ostrowski

    1. Radosław BRDAK 666 014 415

    2. Bartosz RACZ 781 781 612

    3. Przemysław JANICKI 62 738 35 14

    4. Janusz DRYMEL 62 738 35 14

    5. Tomasz LEŚNY 62 738 35 14

    6. Dawid Jędraszczyk 609 974 530

    7. Andrzej Piasecki 609 235 250

    ostrzeszowski

    1. Tomasz Grenda 692 342 452 Zduńska Wola hydraulikzd@wp.pl

    2. Radosław BRDAK 666 014 415

    3. Bartosz RACZ 781 781 612

    4. Przemysław JANICKI 62 738 35 14

    5. Janusz DRYMEL 62 738 35 14

    6. Tomasz LEŚNY 62 738 35 14

    7. Dawid Jędraszczyk 609 974 530

    8. Krzysztof Żoliński 791 927 410

    pilski

    1. Janusz Pisarek 501 091 374 Ujście terjer@poczta.onet.pl

    2. Krzysztof Wac 502 320 595 Ujście krzysztofwac@op.pl

    3. Artur Pirsz 534 026 350 arturpirsz@wp.pl

    4. Filip Jabłoński 794 655 484 Chodzież serwis@weno.com.pl

    5. Rafał Klepacki 507 113 190 Czarnków rklepacki@gmail.com

    6. Mariusz Garstka 501 175 544 Czarnków insbud.czarnków@wp.pl

    7. Dariusz Majchrzak 793 031 760 Chodzież biuro@hydro-projekt.pl

    8. Grzegorz Szumski 600 314 032 zuh.sz.g@wp.pl

    9. Rafał Molski 603 127 422

    10. Marcin Klofik 660 176 677

    11. Przemysław Laszuk 606 957 531

    12. Adrian Szumski 785 921 003

    13. Karol Romanów 793 722 881

    pleszewski

    1. Radosław BRDAK 666 014 415

    2. Bartosz RACZ 781 781 612

    3. Przemysław JANICKI 62 738 35 14

    4. Janusz DRYMEL 62 738 35 14

    5. Tomasz LEŚNY 62 738 35 14

    6. Dawid Jędraszczyk 609 974 530

    7. Grzegorz Roszak 603-499-333

    8. Andrzej Piasecki 609 235 250

    poznański

    1. Piotr Rybarski GAZMONT 604 237 839/(61)4431602 gazmont@gazmont.com.pl

    2. Hubert Wower WOWER  Instalatorstwo Wod-Kan C.O Ślusarstwo i Kotlarstwo 783 985 325 hubertwower@o2.pl

    3. Ryszard Rybarski  ROB GAZ 602 709 981 krzysztofrybarski@vp.pl

    4. Mariusz Łakomy 601 524 227 mariuszlakomy@interia.pl

    5. Dawid Kalisz 605-658-266

    6. Jakub Frankowski 783 836 768

    rawicki

    1.Eugeniusz Kruk 603 755 169 e.kruk@plusnet.pl

    2. Ireneusz Krysman 601 932 458 ireneusz.krysman@biznes.plus.pl

    słupecki

    szamotulski

    1. Rafał Klepacki 507 113 190 Czarnków rklepacki@gmail.com

    2. Mariusz Garstka 501 175 544 Czarnków insbud.czarnków@wp.pl

    3. Bartosz Gromek 696 084 946

    4. Roman Sołtysiak 600 825 115

    średzki

    1. Grzegorz Roszak 603-499-333

    2. Dawid Kalisz 605-658-266

    śremski

    1.Eugeniusz Kruk 603 755 169 e.kruk@plusnet.pl

    2. Ireneusz Krysman 601 932 458 ireneusz.krysman@biznes.plus.pl

    3. Piotr Rybarski GAZMONT 604 237 839/(61)4431602 gazmont@gazmont.com.pl

    4. Hubert Wower WOWER  Instalatorstwo Wod-Kan C.O Ślusarstwo i Kotlarstwo 783 985 325 hubertwower@o2.pl

    5. Ryszard Rybarski  ROB GAZ 602 709 981 krzysztofrybarski@vp.pl

    6. Mariusz Łakomy 601 524 227 mariuszlakomy@interia.pl

    7. Grzegorz Roszak 603-499-333

    8. Dawid Kalisz 605-658-266

    turecki

    1. Tomasz Grenda 692 342 452 Zduńska Wola hydraulikzd@wp.pl

    2. Damian Staszak 698-005-115

    wągrowiecki

    1. Piotr Koperski 697 125 026 ROGOWO kapri70@wp.pl

    2. Adam Koperski 691 057 049 ROGOWO kapri70@wp.pl

    3. Janusz Pisarek 501 091 374 Ujście terjer@poczta.onet.pl

    4. Krzysztof Wac 502 320 595 Ujście krzysztofwac@op.pl

    5. Dariusz Majchrzak 793 031 760 Chodzież biuro@hydro-projekt.pl

    6. Janusz Pełka 697 982 885

    wolsztyński

    1.Eugeniusz Kruk 603 755 169 e.kruk@plusnet.pl

    2. Ireneusz Krysman 601 932 458 ireneusz.krysman@biznes.plus.pl

    3. Piotr Rybarski GAZMONT 604 237 839/(61)4431602 gazmont@gazmont.com.pl

    4. Hubert Wower WOWER  Instalatorstwo Wod-Kan C.O Ślusarstwo i Kotlarstwo 783 985 325 hubertwower@o2.pl

    5. Ryszard Rybarski  ROB GAZ 602 709 981 krzysztofrybarski@vp.pl

    6. Mariusz Łakomy 601 524 227 mariuszlakomy@interia.pl

    7. Bartosz Gromek 696-084-946

    wrzesiński

    złotowski

    1. Janusz Pisarek 501 091 374 Ujście terjer@poczta.onet.pl

    2. Krzysztof Wac 502 320 595 Ujście krzysztofwac@op.pl

    3. Dariusz Majchrzak 793 031 760 Chodzież biuro@hydro-projekt.pl

    4. Grzegorz Szumski 600 314 032 zuh.sz.g@wp.pl

    5. Janusz Wielewski 693 752 167

  • Lista instalatorów/serwisantów w województwie zachodniopomorskim wg powiatów

    białogardzki

    choszczeński

    1. Lucjan Burgieł 889 482 179

    drawski

    goleniowski

    gryficki

    gryfiński

    1. Zbigniew Mielnik 501 951 736

    2. Tomasz Kiepura 607 502 565

    3. Marcin Szarek 609 672 555

    kamieński

    kołobrzeski

    koszaliński

    łobeski

    myśliborski

    1. Zbigniew Mielnik 501 951 736

    2. Tomasz Kiepura 607 502 565

    3. Marcin Szarek 609 672 555

    m. Koszalin

    m. Szczecin

    1. Zbigniew Mielnik 501 951 736

    2. Tomasz Kiepura 607 502 565

    3. Marcin Szarek 609 672 555

    m. Świnoujście

    policki

    pyrzycki

    1. Zbigniew Mielnik 501 951 736

    2. Tomasz Kiepura 607 502 565

    3. Marcin Szarek 609 672 555

    sławieński

    stargardzki

    1. Zbigniew Mielnik 501 951 736

    2. Tomasz Kiepura 607 502 565

    3. Marcin Szarek 609 672 555

    4. Lucjan Burgieł 889 482 179

    szczecinecki

    1. Janusz Wielewski 693 752 167

    świdwiński

    wałecki

    1. Grzegorz Szumski 600 314 032 zuh.sz.g@wp.pl

    2. Przemysław Laszuk 606 957 531

  • Wypełnij formularz zgłoszenia awarii lub pobierz poniższy arkusz zgłoszeniowy i prześlij go do nas


ZałącznikWielkość
ARKUSZ ZGŁOSZENIA AWARII51.54 KB